PwC SDC vs Novichem

3 - 10

PwC SDC po porażce w pierwszej kolejce musiało czekać, aż dwa tygodnie na poprawienie swojego bilansu w tabeli. Jednak od początku spotkania było widać przewagę zawodników Novichem. Po dużej ilości ataków w 7 minucie objęli oni prowadzenie, którego nie wypuścili do ostatniego gwizdka sędziego. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:3 dla Novichem. Na drugą połowę drużyna PwC SDC wyszła zmotywowana do odrobienia wyniku i już w 23 minucie strzelili oni bramkę na 1:3. Ale drużyna w zielonych trykotach szybko ugasiła ich zapał i strzeliła dwie bramki. Kiedy już wszyscy myśleli, że drużyna Novichem spokojnie dowiezie zwycięstwo, w 31 minucie bramkę na 2:5 strzelili zawodnicy PwC SDC. Po bramce strzelonej przez PwC SDC, drużyna rozstawiona jako gość odpowiedziała pięciokrotnie i doprowadziła do wyniku 2:10. Gospodarze na otarcie łez zdobyli jeszcze gola na 3:10 i sędzia zakończył mecz.